menu

نمایشگاه مجازی
محصولات مشاغل خانگی

menu

نمایشگاه مجازی

محصولات مشاغل خانگی

شرایط و قوانین

refah bankvezarat karsite logo

یکی از چالش های مهمی که صاحبان کسب و کارهای خانگی همواره با آن مواجه هستند موارد ذکر شده در این بخش، شامل قوانین، مقررات و توصیه‌هایی است که در وبسایت و تمام سرویس های ارایه شده توسط نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی مورد استفاده هستند.

راهنمای خرید امن

ماموریت نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی، ارائه‌ی شفاف اطلاعات فروشگاه‌ها و قیمت‌های هر فروشنده به کاربران است. از انجایی که کاربر بعداز کلیک روی لینک فروشنده ی آنلاین وارد سایت فروشنده می‌شود نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی، در فرایند پرداخت و خرید کالا دخالتی ندارد و نمی‌تواند مسئولیتی بپذیرد. اگرچه با دریافت نظرات کاربران در قالب .پیگیری سفارش، آنها را در رتبه بندی و امتیازدهی فروشگاه‌ها لحاظ می‌کند نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی، تسهیل کننده‌ی جستجو و استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی است. لذا فرایند خرید، ذیل ملاحظات هر فروشگاه و بدون ارتباط با نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی انجام می‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید که کلیه اصول و رویه‌های بالادستی نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است. در صورتی که در موارد جزئی شامل رویه‌ها و سرویس‌های نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود. بنابراین استفاده از نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی به معنی پذیرش این اصول است.

محتوا

اکثر محتواهای موجود در نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی ابتدا توسط خزشگرها از فروشگاه‌های اینترنتی معتبر (دارای اینماد) جمع‌آوری می‌شود. سپس توسط هوش مصنوعی و مسئولین محتوای نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی بررسی شده و پس از تایید در سایت قرار می‌گیرد. با این حال متذکر می‌شود که در مواردی احتمال اشتباه در آنها وجود دارد. همچنین یادآور می‌شود نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی مسئولیتی در قبال مطالب ارایه شده توسط فروشندگان موجود در نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی نداشته و اطلاعات ارائه شده توسط هر فروشگاه، متعلق به وی است.

خرید کالا و خدمات

تمامی خدماتی که فروشگاه‌ها ارائه می‌دهند (مانند گارانتی یا پست رایگان) بر عهده‌ی خودشان بوده و در صورت نقض هر کدام، نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی مسئول نمی‌باشد. نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی نهایت سعی خود را در رفع مشکل کاربران از طریق فرایند پیگیری سفارش خواهد داشت. همچنین پیگیری سفارش کاربران در نمایشگاه مجازی محصولات مشاغل خانگی به صورت خودکار در امتیازدهی فروشگاه‌ها تاثیرگذار بوده و این امتیازات نیز در لیست فروشگاه‌ها برای تمامی کاربران قابل مشاهده خواهد بود.